ПАРКЕТ Люкс

Дуб — найпопулярніший матеріал для підлоги.

   Дубова деревина дійсно універсальна і якісна. Паркет з дуба має високу щільність. Дошка з дуба невибаглива в догляді, не змінює колір, при тривалій експлуатації недоліки не виявляються. Твердість — одна з важливих характеристик для деревини, що означає високу зносостійкість підлогового покриття. 

   Дубова паркетна дошка практично не схильна до стирання, характеризується стабільністю структури, тобто незмінністю лінійних розмірів при впливі на неї різного роду зовнішніх факторів. Дуб не стане кришитися, розсихатися і деформуватися при зміні навколишніх умов. 

  Дубовий паркет має яскраво виражену структуру дерева. Завдяки різноманітності характеристик дуба, Ви маєте можливість отримати міцне і стійке до температурних впливів підлогове покриття з темною гамою колірного тону, що безперечно створить затишок і комфорт у Вашому домі. Паркет із дуба має достатню в’язкість, добре обробляється ріжучим інструментом. Деревина дуба здавна вважалася елітним будівельним і оздоблювальним матеріалом, і все завдяки своїй унікальній міцності. Дубові пиломатеріали багато хто порівнює з бетоном, і неспроста.

    Справа в тому, що дуб абсолютно не боїться вологи і не гниє, і саме тому дошки з цієї деревини нерідко використовуються в якості покриття для підлоги в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості повітря. Більше того, доведено, що чим більшій дії вологи буде піддаватися ця деревина, тим вона буде ставати міцніша.

   Дубові дошки мають привабливий зовнішній вигляд, а також, говоримо це спеціально для любителів забобонів, мають позитивну енергетику. Зокрема, дуб відносять до числа так званих дерев-донорів, які здатні заряджати життєвою енергією тих, хто постійно відчуває почуття втоми, страждає від апатії і депресії. Деревина дуба робить позитивний вплив на здоров’я літніх і хворих людей.

    Також зазначаємо низьку теплопровідність дубових дощок, їх відмінні звукоізоляційні якості. У дощок з масиву дуба ми можемо назвати тільки один недолік — висока ціна підлоги з дуба. Але з урахуванням усіх перерахованих вище переваг цієї деревини, зазначений недолік є досить умовним, тому що витратившись раз, ви на десятиліття забудете про необхідність заміни і дорогого ремонту підлогового покриття.