ПАРКЕТ Люкс

Масивна дошка з ясена — відмінний вибір.

Масивна дошка з ясена — це розкішне покриття для підлоги, яке відмінно підійде для облаштування житлових і громадських приміщень з високим механічним навантаженням на поверхню підлоги. Паркетна дошка з ясена має приємний і натуральний природний відтінок. Ідеально підходить для будь-якого інтер’єру. А чудові технічні параметри збережуть її зовнішній вигляд протягом довгих років експлуатації! 

Масивна дошка з ясена випускається у двох видах:

  • без додаткової обробки поверхні. Такий варіант підлогового покриття обробляється самостійно після придбання масиву, причому вибрати можна будь-який відтінок і різноманітні тонування відповідно до інтер’єру приміщення;
  • з додатковою обробкою. В даному випадку підлогове покриття випускається з уже обробленою лаком чи маслом поверхнею, що захищає покриття від будь-яких механічних пошкоджень.

 

Масивна дошка з ясена відмінно підійде для облаштування невеликих приміщень. Таке підлогове покриття має приємний світлий тон, візуально розширюючи приміщення і роблячи його просторим і сонячним. У кімнаті, де укладений масив з ясена, буде приємно перебувати завдяки натуральному складу, безпеки і екологічності вихідної сировини деревини. Все це створює в приміщенні неймовірну атмосферу затишку і комфорту.

 

Масивна дошка з ясена має наступні переваги:

Підвищена міцність покриття. Ясень має чудовий рівень міцності, завдяки чому його можна укладати в будь-якому житловому і комерційному приміщенні з високим рівнем механічного навантаження.

Низька схильність до гниття, висихання і появі цвілі або грибка. Покриття має антибактеріальну властивість, тому зберігає зовнішній вигляд протягом багатьох років служби!

Різноманітність декорів. Масив з ясена має різні відтінки і декори: від світло-золотавих до насичено коричневих. Тому покриття можна укладати в приміщеннях класичного або сучасного дизайну.

Простота укладання і догляду. Масивна дошка з ясена легко монтується за допомогою спеціальної системи «шип-паз». Це створює максимально міцні панелі, які близько прилягають один до одного без зазорів і тріщин, а підвищена вологостійкість перешкоджає проникненню рідини в глибокі шари покриття.

Таким чином, масивна дошка з ясена — це вибір на користь розкішного і натурального підлогового покриття! Така підлога стане прикрасою в інтер’єрі, а технічні властивості продовжать термін експлуатації, зберігаючи поверхню масиву в ідеальному стані!