Масивна дошка

Масивна паркетна дошка — це натуральне покриття для підлоги, яке виготовляється з цільної деревини. Компанія «ПАРКЕТ Люкс» пропонує масивну паркетну дошку з натуральної деревини таких порід, як дуб, ясен, бук, модрина.

Масивна паркетна дошка з дуба, паркетна дошка з ясена, паркетна дошка з бука, паркетна дошка з модрини на даний час є досить поширеним видом натурального покриття. Масивна паркетна дошка виготовляється на італійській та німецькій лініях, і має бездоганну геометрію.

Крім того, масивна паркетна дошка виготовляється в 3-х різних видах: кантрі, рустік та натур. Такий розподіл масивної паркетної дошки на види залежить від зовнішнього вигляду дошки.

Кантрі – допускаються перепади по тону, заболоні —  білясті смуги більш молодої деревини, сучки різного розміру, кількість сучків не регламентується, невеликі тріщини без виходу на край. Однак, така масивна паркетна дошка виглядає найбільш натурально і користується на даний час попитом. Ціна такої дошки є найбільш привабливою.

  

Рустік — допускаються перепади по тону, на окремих планках заболонь та сучки до 1 см. Така дошка є середнім варіантом між сортами кантрі та натур і користується увагою в наших клієнтів.

  

Натур — це вид масивної паркетної дошки вищого сорту. Допускаються незначні перепади по тону і на окремих планках сучки не більше 3 міліметрів. Така дошка є найдорожчою по ціні. Однак, підлога з дошки сорту натур ставиться у тих приміщеннях де потрібно підкреслити вишуканість та елегантність інтер’єру.

  

Розміри масивної паркетної дошки:

  • товщина 1,6 см, 2 см або 2,2 см.
  • ширина — 10 см, 11 см, 14 см та 20 см.
  • довжина – від 25 см до 240 см.

      Найбільшим попитом на даний час користується масивна дошка з дуба. Така підлога міцна, довговічна, стійка до зовнішніх впливів та має красивий антикварний вигляд, що безперечно створить затишок та комфорт у вашій оселі. Значні розміри дубової масивної дошки дозволять заповнити вашу оселю відчуттям простору та поринути у класичний стиль Скандинавії.

     Ціна паркетної дошки з масиву деревини залежить насамперед від сортності деревини, розмірів паркетної дошки та породи деревини.

    Замовити та придбати паркетну дошку (купити паркетну дошку) у компанії «ПАРКЕТ Люкс» можна безпосередньо в нашому офісі, а також дистанційно – по телефону. Доставка паркету та паркетної дошки по м.Івано-Франківську безкоштовна. Доставка в інші регіони України може здійснюватися, як нашим транспортом так і самостійно покупцем або через служби доставки. Терміни доставки становлять, в основному від 1 до 3-х днів.     

    Наші клієнти можуть замовити послугу з укладання масивної паркетної дошки. Укладку виконують досвідчені майстри.  Вартість роботи з укладання підлоги залежить від комплексу робіт, що потрібно виконати та є помірною.

НАШІ РОБОТИ:

 

Дошка з дуба, сорт «кантрі», покрита лаком, колір «полісандр»