ПАРКЕТ Люкс

Паркет: як не зіпсувати?

    Як не зіпсувати новий паркет?       Паркет може служити десятиліттямиале чи буде він весь цей час виглядати привабливояк  дорога елітна підлога? Як не зіпсувати новий паркет?

 Напевно ви мали можливість бачити в якомусь старому будинку культури паркетне покриття підлогиявно влаштоване ще за часів СРСРЩо ви помітилипотемнілі розсохлі планкивеличезні щілини між нимивибоїниподряпини і повна відсутність лакуЗауважтецей паркет досі служитьхоча йому вже років сорок. Якщо  доглядати за паркетом правильно вже зараз, тоді він і через 50 років буде виглядати як новий.

     Основні правила експлуатації паркету

 Захистіть паркетну підлогу від попадання піску. Через нього на лаковій поверхні утворюється безліч подряпинпотертостілак швидко зношуєтьсяВсе це не йде на користь ні паркетуні вашому гаманцюоскільки усунути всі ці дрібні дефекти можна тільки шляхом досить дорогої процедури — циклюванняПростіше і дешевше не допускати псування паркету через потрапляння піскуПомістіть перед вхідними дверима килимокуникайте ходити по підлозі в брудному взуттірегулярно робіть вологе прибирання.


 Захищайте паркет від зайвої вологи. Вода для дерев’яної підлоги згубнаПаркетні планки швидко вбирають вологудеформуютьсяв результаті чого підлога здуваєтьсяСправитися з такою проблемою непросто іяк правилодорогоЯкщо на паркет потрапила водаїї потрібно якомога швидше видалитиНавіть прибирання допускається робити тільки злегка вологою ганчіркою.
Підтримуйте нормальний клімат в приміщенніДерев’яна підлога однаково погано реагує як на занадто високутак і на занадто низьку вологість повітряУ першому випадку він може роздутисяу другому — розсохтисяПідтримувати оптимальну вологість можна за допомогою кондиціонера або зволожувача повітря.

 Бережіть паркет від механічних пошкоджень. Навіть легкий механічний вплив може залишити на дерев’яній підлозі незгладимий слід у вигляді глибокої подряпини або жахливої  вибоїнияка зіпсує весь вигляд підлогиТому ще одна рекомендаціяне ходіть по паркету на підборахне пересувайте різні тяжкостіобладнайте всі меблі спеціальними м’якими накладками на ніжки.

      Швидка допомога для паркету:

 Що робитиякщо паркет всетаки не вдалося вберегти від всіх небезпек побутового фронтуНаприкладподряпини і нерівності можна закрити шпаклівкою або воскома потім покрити лаком.

 Жирні плями на паркеті виведе концентрований розчин прального порошкуякий потрібно нанести на місце забруднення і залишити на нічВранці розчин змивається теплою водою.