Паркет

Компанія «ПАРКЕТ Люкс» пропонує паркет від виробника та за цінами виробника. Паркет виготовляється з натурального дерева (паркет з дуба, паркет з ясена, паркет з бука та ін. видів деревини). Виробництво паркету здійснюється на італійській лінії А.Costa, і має бездоганну геометрію. Відповідає ГОСТу 862.1-85. Паркет виготовлений з екологічно чистої сировини високого ґатунку. Особливі вимоги ставляться до верхньої сторони планок — на ній не допускаються тріщини та великі сучки. На нижній частині планки мають спеціальні пази, наявність яких гарантує рівномірний розподіл навантаження на паркет, що робить його довговічним та усуває причини скрипіння. Вологість паркету 8-10%. Товщина 15 мм та 22 мм.

Виробництво паркету здійснюється з таких порід деревини: дуб, ясен, бук, черешня, клен, берест.

Компанія «ПАРКЕТ Люкс» пропонує паркет різних видів: рустік, натур та селект. Такий розподіл паркету на види залежить від зовнішнього вигляду паркету.

Рустік — це вид паркету 1 сорту, який повністю зберігає натуральний малюнок деревини. Не враховується розпил деревини — він може бути будь-яким, як тангенціальним, так і поперечним. Тут допускаються сучки до 5 міліметрів. На сьогоднішній день це один з найпопулярніших видів паркету. Рустік володіє високою міцністю і довговічністю, хоча і не відноситься до елітних. Паркет даного сорту є більш світлим, так як має заболоні. Це білясті смуги більш молодої деревини, що знаходяться біля кори дерева.

 

Натур — це вид паркету вищого сорту, що зберігає текстуру натурального дерева, хоча і в меншій мірі, ніж рустік. При його виготовленні не враховується розпил. Допускаються деякі шорсткості і сучки не більше 3 міліметрів. У цього сорту паркету площина розрізу проходить по дотичній до річних шарів і видно малюнок річних кілець. Такий паркет володіє живою, яскравою і насиченою текстурою деревини. Допускаються перепади за кольором, нахил волокон.

  

Селект — це паркет вищого сорту. Він має ідеально рівну і гладку структуру. При його виготовленні використовуються дошки радіального і тангенціального розпилу. Не допускаються перепади за кольором, сучки, шорсткості деревини і різного роду механічні пошкодження. У цього сорту паркету планки більш однорідні і однотонні за текстурою деревини.

      Компанія «ПАРКЕТ Люкс» пропонує широкий асортимент розмірів паркету:

  • товщина паркету — 1,5 та 2,2 см.
  • ширина паркету — 5 см, 6 см та 7 см.
  • довжина паркету – 25, 30, 35, 40, 45 та 50 см.

    Найбільшим попитом на даний час користується паркет з дуба товщиною 2,2 см. і шириною 7 см. Такий паркет сучасний на вигляд, міцний та має можливість багаторазового відновлення підлоги шляхом шліфування. 

Ціна паркету залежить від породи деревини, виду паркету та його розмірів.

Замовити та придбати паркет у компанії «ПАРКЕТ Люкс» можна безпосередньо в нашому офісі, а також дистанційно – по телефону. Доставка паркету та паркетної дошки по м.Івано-Франківську безкоштовна. Доставка в інші регіони України може здійснюватися, як нашим транспортом так і самостійно покупцем або через служби доставки. Терміни доставки становлять, в основному від 1 до 3-х днів.

Наші клієнти можуть замовити послугу з укладання паркету. Укладку паркету виконують досвідчені майстри.  Вартість роботи з укладання підлоги залежить від комплексу робіт, що потрібно виконати та є помірною.