ПАРКЕТ Люкс

Переваги паркетної підлоги.

Штучний паркет — це капіталовкладення на довгі роки. Секрет довгої служби паркету — в його конструкції: паркетні планки цілком вирізаються з масиву цінних порід деревини. Зараз існує великий вибір різних видів покриттів для підлоги.

   Але штучний паркет, який протягом багатьох років вважався елітним типом покриття, продовжує удосконалюватися в своїх якісних характеристиках. Він має схожість з масивною дошкою, але відрізняється від неї розмірами і відповідно нижчою ціною.

   При цьому підлога зі штучного паркету має вигляд натурального дерева. Особливість штучного паркету в розмаїтті методів укладання планок. Це дає можливість створити на підлозі оригінальний орнамент. Колірна гама планок штучного паркету також дозволяє внести різноманітність в інтер’єр приміщення. Штучний паркет характеризується відмінними звукоізоляційними показниками і екологічністю. У його складі немає сторонніх хімічних сполук. Лак і масло, які використовуються для покриття планок, абсолютно безпечні і гіпоалергенні. Але найбільш вагомим «плюсом» паркету вважається його довговічність.

  Масивна дошка. Цей тип підлогового покриття можна зустріти там, де цінується натуральність, екологічність і традиційність. Дошки масив мають антистатичні властивості, тобто перешкоджають накопиченню пилу на поверхні підлоги. Як будь-яке покриття з цільного дерева, підлога з масивної дошки відрізняються хорошими звукопоглинальними властивостями. 90% загального обсягу споживання масивної дошки доводиться на житловий сектор — будинки, котеджі, квартири. Частина, що залишилася використовується в комерційних приміщеннях VIP класу — ресторани, офіси, готелі, авторські магазини і бутіки.

  Паркетна дошка лише відтворює візуальний ефект штучного паркету, але насправді це звичайна дошка, склеєна з трьох шарів. Особлива технологія дозволила добитися перпендикулярного розташування сусідніх шарів, вони і створюють ефект взаємної компенсації напруги самої деревини.