ПАРКЕТ Люкс

Що краще купити: паркет або ламінат?


Що краще купити для підлоги: паркет або ламінат?

В наші дні стала дуже популярною тема дизайну житла, всі прагнуть виділитися, показати всім свою неповторність і оригінальність. Якщо ви хочете прикрасити своє житло, надати йому неповторний стиль і ефектність, то паркетна дошка або паркет — це Ваші матеріали!

Дерево стає все більш затребуваним з роками, так як натуральні матеріали завжди були дуже цінні, ну а який матеріал може бути натуральніше деревини? Саме через стійкость і зовнішню привабливість, паркет сьогодні стоїть на першому місці серед підлогових покриттів.

Існує величезний вибір порід дерева для паркету – дуб, ясень, сосна. Вони є стандартними, звичними для українського жителя. Сосна збереже свій аромат навіть після покриття лаком, і буде невимушено виглядати в будь-якому будинку з будь-яким інтер’єром!

Купити таку прикрасу для свого будинку зможе практично кожен, так як ціни цілком прийнятні навіть для малозабезпечених людей. Наприклад, купити дубовий паркет можна всього за 290 гривень за квадратний метр. Ми пропонуємо знижки на укладку та монтаж, або безкоштовну доставку по місту, а іноді, все відразу.

Але навіть якщо у вас немає в наявності необхідних фінансів, завжди є можливість придбати більш дешевий, але не менш якісний замінник — ламінат. Що це таке можна пояснити на прикладі звичайного дитячого пазла — ви збираєте картинку з безлічі шматочків. Так само і тут: ви купуєте комплект ламінату і своїми руками збираєте підлогу з будь-якою вподобаною текстурою (ясень, горіх або навіть червоне дерево).
Давайте розглянемо недоліки і переваги цього варіанту.

З одного боку:

— більш холодна в порівнянні з паркетом поверхня;
— якщо він погано викладений, то буде шуміти (звідси є вихід: використовуйте шумопоглинальну підкладку);
— абсолютно не піддається реставрації;
— буває дуже крихким (з пресованого паперу).

З іншого, зрозуміло, є і плюси:
+ легко мити і чистити;
+ не залишиться вм’ятин від ніжок столу, стільця, каблуків;
+ погано запалюється;
+ добре зберігає первинний вигляд — не бійтеся вицвітання або вигорання на сонці;
+ низька ціна.
Зробіть правильний вибір!