ПАРКЕТ Люкс

Ясень — дерево твердої породи

Сучасний асортимент підлогових покриттів відрізняється широким розмаїттям. Всі вони відрізняються якістю, ціною, показниками зносостійкості, експлуатаційним терміном. Клієнти, у яких в пріоритеті знаходиться якість і довговічність покриття, зупиняють свій вибір на паркеті або паркетній дошці. При дбайливому користуванні і дотриманні правил догляду паркет може прослужити більше 25 років. Термін служби безпосередньо залежить від породи дерева, з якого виготовлений паркет. Одним з найбільш популярних варіантів для покриття підлоги є паркет з масиву ясеня.


Особливості паркетної дошки з ясеня
Ясеньдерево твердої породи, завдяки чому воно широко застосовується в меблевому виробництві і будівельній сфері. Підлогове покриття з ясеня найчастіше використовується в якості паркетної дошки, тобто, цільної конструкції, зібраної з деревного масиву. Планки конструкції з’єднуються між собою за допомогою системи шип з чотирьох сторін. Паркетна дошка з ясеня використовується не тільки для оформлення інтер’єру житлового будинку, а й також у спеціалізованих приміщень, включаючи: спортивні та танцювальні зали, установи культури і мистецтва,
торгові павільйони.
Покриття з ясеня має жовтуватобілий відтінок, дуже нагадує дуб. На його поверхні чітко видно деревний малюнок, відрізняється міцністю і вологостійкістю, має гладку структуру.

Переваги паркетної дошки з масиву ясеня

Паркетна дошка з масиву ясеня відрізняється рядом переваг, включаючи:

1.Оригінальний дизайн. Ясеньодна з найкрасивіших порід деревини. Паркетна дошка з масиву ясеня має дуже гармонійну геометрію, візуально збільшує площу приміщення, а контраст тонів перетворює підлогу в шедевр мистецтва. Чергування світлих і темних смуг відкриває можливості для реалізації творчого потенціалу. Строкаті відтінки також дозволяють підкреслити оригінальний дизайн приміщення.
2. Нерівну і контрастну текстуру. Завдяки їй паркетна дошка з масиву ясеня ефектно виглядає у великих приміщенняхофісах, заміських будинках, спортивних майданчиках, виставкових залах.
3. Широку кольорову гаму. Паркетна дошка з масиву ясеня перевершує інші породи дерев в плані кольору. Широка колірна гамма дозволяє експериментувати зі стилістичним оформленням. Найбільш затребуваними відтінками вважаються колір «дуб».


4.Твердість і міцність. Паркетна дошка з масиву ясеня через тверду породу відрізняються міцністю. Підлогове покриття з ясеня відповідає більшим показникам твердості ніж з дуба.
5.Пружність. Покриття з ясена добре переносить навантаження, тому його найчастіше укладають в приміщеннях з високою прохідністю.
6.Можливість реставрації. Паркетна дошка з масиву ясеня добре піддається реставрації в разі появи подряпин, мікротріщин.
7. Чудові тепло— / шумоізоляційні властивості. Паркетна дошка з масиву ясеня відносно тепла, по ньому комфортно ходити босоніж. При її  укладанні підігрів підлоги або додаткове покриття для підлоги використовувати не обов’язково.
8. Натуральність і екологічна безпека. Крім того, що покриття з натурального ясеня уособлює природність, воно також є одним з найбільш безпечних для алергіків.
9. Довговічність. За умови дотримання правильного температурного режиму та режиму вологості, проведення косметичного ремонту (лакування, шліфування) раз в 34 року покриття з ясена прослужить багато років.