Паркетна дошка

Тришарова паркетна дошка (багатошарова паркетна дошка) – це повністю готова підлога з натуральної деревини. Така підлога поєднує в собі натуральність та швидкість монтажу.

Компанія «ПАРКЕТ Люкс» пропонує паркетну дошку, яка складається з декількох шарів. Верхній шар — ламель з дуба чи ясена товщиною 0,5 см. Нижній шар — фанера чи також ламель із деревини товщиною 1 см. Така підлога водночас є натуральною, як і паркет чи паркетна дошка масив та має можливість швидкого встановлення, як ламінат. Ціна паркетної дошки, яку ми пропонуємо не містить торгової націнки та є конкурентною на ринку такого виду покриття для підлоги.

Паркетна дошка виготовляється на сучасному обладнанні, яке гарантує якість і довговічність підлоги, і має бездоганну геометрію.

Паркетна дошка виготовляється в 3-х різних видах: rustik, classik та perfetto. Такий розподіл паркетної дошки на види залежить від зовнішнього вигляду дошки, зокрема:

Rustik – на поверхні дубової ламелі присутні натуральні здорові сучки більше 2,5 см в діаметрі, шпакльовані тріщини та сучки з реставрованими дефектами. Допускаються різкі перепади по тону деревини. Ціна такої дошки є найбільш привабливою.

Classik — на поверхні дубової ламелі присутні натуральні здорові сучки до 2,5 см та шпакльовані сучки до 1 см, менш виражені перепади по тону деревини.

Perfetto — дубова ламель з чистою поверхнею та здоровими сучками до 1 см, допускаються незначні перепади по тону деревини. Ціна паркетної дошки в даному сорті є найвищою.

  

Розміри багатошарової паркетної дошки, яку ми пропонуємо, можуть бути різними, зокрема:

  • товщина 1,5 см.
  • ширина — 12 см, 14 см, 15 см та 16 см.
  • довжина – від 40 см до 150 см.

    До уваги наших клієнтів представлена широка палітра кольорів і відтінків: від молочно-білого до темно-коричневого.

   Також за побажанням клієнта може бути зроблена фаска (скісні боки паркетної дошки) та брашування (видалення із масиву деревини м’яких волокон, завдяки чому з’являється притаманна старій деревині рельєфність).

    Замовити та придбати паркетну дошку (купити паркетну дошку) у компанії «ПАРКЕТ Люкс» можна безпосередньо в нашому офісі, а також дистанційно – по телефону. Доставка паркету та паркетної дошки по м.Івано-Франківську безкоштовна. Доставка в інші регіони України може здійснюватися, як нашим транспортом так і самостійно покупцем або через служби доставки. Терміни доставки становлять, в основному від 1 до 3-х днів.

  Наші клієнти можуть замовити послугу з укладання паркетної дошки. Укладку виконують досвідчені майстри.  Вартість роботи з укладання підлоги є помірною.