Сходи дерев’яні

Сходи з дерева — це передусім необхідний конструктивний елемент кожного будинку, в якому є мансардний поверх чи взагалі два або три поверхи. Сходи з дуба, сходи з бука чи з іншої деревини довершують і підкреслюють інтер’єр Вашої оселі, надають їй затишку та неповторності.

Компанія «ПАРКЕТ Люкс» пропонує великий вибір конструкцій сходів (з поворотом, гвинтові, з площадкою між сходовими маршами та ін.).

За індивідуальним замовленням клієнта виготовляємо дубові сходи, букові сходи та сходи з будь-якої іншої деревини за Вашим вибором. Також виготовляємо дерев’яні сходи з матеріалу замовника. Роботи виконуємо якісно та з урахуванням всіх побажань клієнта, щодо вибору конструкції сходів, породи деревини, зовнішнього вигляду. Обміри та доставка готових сходів з натурального дерева, монтаж сходів входить у вартість виготовлення. Ціна сходів у нас є помірною.

Наведемо декілька найбільш поширених видів сходів, які Ви можете в нас замовити.

Маршеві сходи є найбільш поширеною і відносно простою у виготовленні сходовою конструкцією. Такі сходи складаються з одного або декількох маршів – прямолінійних фрагментів зі сходами. Для зручності і полегшення піднімання кожен сходовий марш не повинен мати понад 10 сходинок комфортної ширини та висоти. Більше сходинок у маршах не доцільно встановлювати, оскільки по таких сходах буде складніше підніматися.

Маршеві сходи, як правило, розміщують в приміщеннях, де достатньо вільного простору. Між кожним маршем встановлюється майданчики, які полегшують піднімання сходами.

 

Гвинтові сходи  найбільше підійдуть для будинків, в яких відсутня можливість встановити звичайні маршеві конструкції. Гвинтові сходи бувають як круглої так і ламаної форми. Сходинки у таких сходах монтуються вужчою частиною до центральної осі сходів. При цьому, ширину сходинок посередині роблять близько 20 сантиметрів, щоб по таких сходах було зручно ходити. Гвинтові сходи можна встановлювати як посередині приміщення, так і біля стіни.

 

Комбіновані сходи – це поєднання гвинтових і маршевих сходів. Зазвичай це криволінійна дугоподібна чи ламана архітектурна конструкція. Комбіновані сходи є поєднанням елементів маршевих та гвинтових сходів, які піднімаючись вгору, плавно вигинаються під різними кутами. Такі конструкції  в багатьох випадках є оптимальним рішенням.

 

Відкриті сходи — на сходових маршах вмонтовані лише сходинки, а підсходинок немає. Простір між сходинками є відкритим. Такі сходи варто встановлювати коли сходи монтуються біля вікна для того щоб не перекривати доступ сонячного світла в приміщення. Відкриті дерев’яні сходи відрізняються легким та елегантним зовнішнім виглядом. Ціна сходів в такому виконанні буде нижчою, оскільки на їх виготовлення використовується менше матеріалу та менші затрати робочого часу.

 

В закритих сходах всі сходинки (горизонтальна частина ступені) закриті з тильної сторони підсходинками (проміжок між двома сусідніми сходинками). Незважаючи на те, що закриті дерев’яні сходи мають масивний зовнішній вигляд, вони є найбезпечнішими. Закриті дерев’яні сходи це класичний і водночас вишуканий компонент інтер’єру, що надає багатшого вигляду Вашому будинку.

 

Дерев’яні перила виготовляються індивідуально в залежності від дизайну приміщення за побажаннями клієнта. Перила складаються з поручнів та балясин, які можуть мати різноманітну форму. Вирізьблені стовпи можуть бути виконані в різному стилі, а також бути різної форми, кольору і розміру. Все залежить від інтер’єру приміщення, де будуть встановлюватися дані сходи.

Замовити виїзд майстра для визначення вартості виготовлення сходів з дерева можна за телефонами вказаними в контактах, або безпосередньо в нашому офісі.

НАШІ РОБОТИ: