ПАРКЕТ Люкс

Як створити класичний стиль в будинку?

  Нинішні тенденції в дизайні будинків припадуть до серця не кожному. Деяким не вистачає поєднання привабливості, обґрунтованості й багатства, яке здатне гарантувати лише класичний стиль. Класичний інтер’єр вельми цікавий заодно і тим, що він може запозичувати певні елементи у інших стилів, що дає можливість більш широко його застосовувати при улаштуванні житлових приміщень.

  Як зібрати колірну гамму класичного стилю. Система кольорової палітри класичного стилю містить в собі пастельні відтінки. Персиковий, бежевий, молочний, кремовий відтінки кладуться в основу. Саме вони коректують демонстративну серйозність стилю, роблячи його більш доброзичливим з позиції візуального сприйняття. Оливковий, бордовий, ніжно-блакитний кольори можуть стати при цьому раціональним додаванням. Акценти в даному стилі зазвичай здійснюються на основі позолочених і бронзових кольорів. Ключове в класичному стилі — не створювати різких колірних перепадів, вкрай важливо, щоб один тон якомога більш гладко переходив в наступний.

  Класичний стиль — досить дорогий. Вибирати дешеві матеріали для нього не варто, так як про ефект розкоші і надійності можна буде забути. Якщо міркувати про предмети меблів, тоді в пріоритеті виявляється справжнє дерево, нерідко дорогих сортів. Подібний стиль обожнює тканинний матеріал, у вигляді якого доречно вживати шовк, атлас, парчу і ін. При створенні декоративних елементів інтер’єру доречно використовувати природний камінь. Звернути на себе увагу заодно зможуть конструкції з дорогого скла. Також відповідним аксесуаром в класиці буде кришталь.

  Підлога. Підлоги в класичному інтер’єрі часто виконуються на основі дерев’яних матеріалів. Як правило, це паркет або паркетна дошка. Професіонали рекомендують приділяти підлозі особливу увагу, оскільки підлога в класиці — це в багатьох випадках витвір мистецтва. Наприклад, в центрі кімнати може бути виконане модельований візерунок. На підлозі можуть бути викладені всілякі фігури, малюнки, візерунки і т.д. Цілком можна разом з деревом використовувати і мармурову плитку, яка також стане мати вельми розкішний вигляд. Тільки в цьому варіанті все буде залежати від типу кімнати, де створюється підлогу. Наприклад, в спальні або дитячій кімнаті плитка буде виглядати недоречно, і в даному випадку слід віддати свій вибір деревним матеріалом, проте вона з успіхом займе своє почесне місце в кухні, в їдальні або вітальні.

  Стеля. Стандартно колір для стелі вибирається білий. Тільки ще підійдуть і стельові фрески на базі різних кольорів. Такий підхід допомагає надати приміщенню духу розкоші і більшої презентабельності. Але розмальовувати стелю дозволяється лише в тому випадку, якщо вона має достатню висоту, а саме приміщення характеризується великою площею. При будь-якому іншому випадку стельова картина тільки перевантажить кімнату і додасть гнітючий ефект. Додатковими деталями стелі може стати ліпнина або панно. Новаторським варіантом в сьогоднішній час є створення багаторівневих стель в класичному стилі з точно витриманою геометрією.

  Стіни. Відомим і найпопулярнішим рішенням для стін в класичному стилі будуть важкі шпалери. На них прийнятний декор картинок або ж поздовжніх малюнків, однак на ваш розсуд вони можуть і залишатися однотонними. Прогресивним в класичному стилі вважається застосування на стінах текстильних шпалер. Крім цього, на стінах ще може бути сформована ліпнина, вони можуть бути оформлені дерев’яними панелями, дзеркалами з масивними рамами, гобеленами.

  Розширити утворений інтер’єр можна за допомогою зведення декоративних колон, арок і великих карнизів на стелях. В якості прикрас будуть доцільні ковані вироби, різні статуї і камін, реальний чи імітація.

  Отже створити класичний стиль в своїй оселі під силу не кожному. Оскільки він передбачає використання як традиційних матеріалів так і новаторських, які є переважно недешевими. Однак, такий стиль буде актуальним незалежно від тенденцій моди.