ПАРКЕТ Люкс

Що краще для лакування паркету- валик або пензель?

    Лакування паркету вимагає певних знань і досвіду. Дуже легко можна зіпсувати всю підготовчу роботу. Краще зрозуміти і повірити в це до, ніж після! 

  Лакування паркету складний процес, що вимагає знань і майстерності.

  Техніка нанесення лаку багатогранна:

  • можна наносити валиком, шпателем, кистю або розпилювачем;.
  • приміщення повинно бути максимально знепилене і захищене від протягів;
  • лакове покриття повинно добре розтікатися, щоб поверхня була рівною;
  • лакувати підлогу бажано у напрямку світла, не допускаючи пропусків;
  • шар повинен бути рівномірним, без лисин і напливів.

  Розповімо в двох словах, на що треба звернути увагу, щоб лакування паркету пройшло успішно. Лакування паркету підпорядковується певним вимогам!
Використовуючи кисть, наносите лак у напрямку світла. Не тисніть на кисть, рухи повинні бути плавними. Віджимайте кисть після кожного опускання її до банки, це дозволить уникнути появі калюж і напливів.  Не намагайтеся економити, зменшуючи витрати. Зробивши це, ви зменшите шар, і після висихання сліди від кисті і місця переходів будуть видні, так як лак не зможе правильно розтектися. Не залишайте лисин і напливів. Якщо дивитися вертикально вниз, особливо якщо це наступні шари, можна пропустити недоліки. Якщо пройшов якийсь час, не намагайтеся нічого виправити! Тільки нашкодите.

   Що краще — валик або пензель?

  Лакування паркету за допомогою валика має на увазі ті ж вимоги. З ванночки, не виливайте засіб на підлогу. Можуть залишитися плями, та й розігнати калюжу рівномірно треба вміти. Покривши смужку лаком, прокатати її ще раз поступальною ходою від себе. В кінці кожного руху плавно піднімайте валик і повертайте його по повітрю. Так ви зможете нівелювати місце стику і уникнути появи гребенів. 

   Почавши роботу по лакуванню, не зупиняйтеся на перекури. Місце стику підсохне і ви не зможете розкачати його. Продумайте, як ви будете закінчувати і виходити з кімнати. Лакують строго в одному напрямку. Наносити лак можна хоч поперек падіння світла, але фінішні рухи повинні бути однакові. Нанесення на окрему ділянку здійснюється в кілька етапів. Спочатку ми розподіляємо вміст лаку по поверхні, зазвичай робиться це впоперек обраному напрямку, потім розгортаємо його у напрямку світла. Така обробка хрест-навхрест мінімізує появи пропусків.