ПАРКЕТ Люкс

Інтер’єр: тренди 2020 року

  Які тренди цього року обіцяють бути довготривалими і що потрібно, щоб втілити модні віяння у власному інтер’єрі?

1. Екостиль
  Чим більше ми втрачаємо зв’язок з природою, тим сильніше до неї тягнемося. Екостиль бере від природи все найкраще: натуральність, простоту, природність. У новому 2020 році інтер’єри з природними матеріалами стануть більш витонченими, дизайнери будуть додавати більше акцентів з латуні, мармуру — вази, свічники, декор. Бавовняні і лляні тканини будуть присутні у великих кількостях, але обробка краю штор, пледів повинна бути акуратна — без натяку на бохо.

2. Темна підлога
   Темна підлога знову повертається в моду, вона створює інтер’єр з характером, по-доброму «приземляє» його, робить затишніше. Її можна використовувати в обстановці в стилі лофт, кантрі, мінімалізм і в екостилі.


3. Геометричний принт
   Клітка, смужка, шестигранники додають інтер’єру елегантності. Основне правило їх використання в інтер’єрі — ніяких правил. Тому принтом можуть бути прикрашені як текстиль, так і стіни кімнат. Причому зверніть увагу не тільки на шпалери, але і на альтернативні матеріали — 3D-панелі і ПВХ-панелі, для яких не потрібна ідеальна підготовка стін.


4. Вантажні акценти
   Все повертається — і ось вже ретро речі в дусі 50-х, 70-х і 80-х років в інтер’єрі є сусідами з сучасною обробкою і меблями. Минулі роки стають джерелом ідей для нових поколінь архітекторів і дизайнерів. Головне, не переборщити з ретро стилем, щоб не опинитися в «бабусиному» інтер’єрі.

5. Navy Blue
   Кольором 2020 року став класичний синій, а значить, в цьому році ви побачите обробку і акценти в синьому кольорі в багатьох інтер’єрах. Сміливцям дизайнери пропонують перефарбувати стіни, а всім іншим — додати сині елементи у вигляді декоративних подушок, килима, картин і текстилю на вікнах.

6. Ботанічні принти
    Принти з тропічними мотивами не будуть здавати позиції і в 2020 році. До них приєднаються орнаменти з квітами: причому не дрібні квіточки, як на ситцевих сукнях, а величезні красиві бутони на однотонному тлі. З ними прекрасно поєднуються чорні аксесуари і світильники з золотом.

7. Меблі і декор з ротанга і джуту
  Натуральні матеріали типу ротанга, соломки, джуту додають в інтер’єр затишок і допомагають позбавитися від перфекціонізму у всьому. Зробіть інтер’єр більш легким і домашнім за допомогою пари плетених крісел, джутового килимка і декору з каната.