ПАРКЕТ Люкс

Що краще паркет чи масивна дошка?

   Якщо ви вирішили постелити в будинку паркет, ви обов’язково зіткнетеся з проблемою вибору що краще: штучний паркет чи масивна дошка. Щоб дізнатися відповідь на це питання, для початку потрібно вивчити всі переваги і недоліки матеріалу.

   Масивна дошка вважається розкішним покриттям для підлоги. Для її виготовлення використовується найкраща деревина. І хоча на перший погляд відмінності між ними непомітні, вони все ж є. І, перш за все, це розмір. Штучний паркет по розмірах менший за масивну дошку і по довжині, і по ширині, і по висоті.

   Переваги і недоліки штучного паркету.

  Штучний паркет часто використовується для обробки квартир і приватних будинків: він підходить до будь-якого стилю інтер’єру і представлений на ринку в широкому розмаїтті кольорів. Тому кожен може вибрати для себе найкращий варіант. Серед переваг штучного паркету варто відзначити:

  • різноманітність способів укладання, наприклад, ялинкою. Можна вибрати художню укладку або викласти паркет різних відтінків;
  • класичний стиль штучного паркету, таке покриття органічно доповнить будь-який інтер’єр;
  • гарна тепло і звукоізоляція;
  • легкість догляду та ремонту окремих ділянок при пошкодженні.

 

   До умовних мінусів можна віднести зовнішній вигляд. Паркет виглядає не так солідно і респектабельно, як масивна дошка. Але при цьому він прослужить не один десяток років. Купівля штучного паркету — це довгострокове вкладення грошей. При пошкодженні і втрати початкового вигляду досить відновити його поверхню. Циклювання паркету можна проводити до десяти разів.

Масивна дошка — плюси і мінуси.

  Масивна дошка використовується для створення розкішних інтер’єрів. Коштує вона дорожче, ніж штучний паркет, так як для її виготовлення використовують суцільну деревину. Для великих приміщень масивна дошка з дуба та інших порід дерева підходить ідеально. Його дошки візуально розширюють простір і передають усю природну красу дерева.

  Масивна дошка виглядає дорого і будь-якому інтер’єру надає благородство і аристократизм. Особливо ефектно вона виглядає в класичних інтер’єрах. Мінус підлогового покриття з масивної дошки в тому, що при пошкодженні складніше замінити будь-яку окрему ділянку.

  Масивна дошка завжди вважалася символом достатку і матеріального благополуччя. Її довговічність і зносостійкість забезпечується такими властивостями натурального дерева, як щільність і твердість. А сучасні технології, що використовуються у виробництві, дозволяють створювати якісний продукт, відповідним найсуворішим будівельним стандартам.

   Вибираючи між штучним паркетом і масивною дошкою, враховуйте специфіку приміщення, особливості його мікроклімату і розміри. Це найважливіші чинники, в іншому все залежить від ваших особистих побажань і фінансових можливостей. У нас представлені кращі дерев’яні покриття для підлоги, тому кожен знайде для себе ідеальну підлогу.