ПАРКЕТ Люкс

Паркет, паркетна дошка чи масивна паркетна дошка.

     

Ремонт будинку добігає завершення. Закінчено «чорнові» роботи внутрішнього оздоблення: стяжка підлоги, штукатурка, шпаклівка стін, улаштування відкосів вікон і дверей. Залишається незакритим один пунктпідлога. Від того, яке підлогове покриття оберемо, залежатиме остаточний вигляд приміщень, їх цілісність і завершеність

      Для влаштування підлоги заслуженим попитом користуються паркет і паркетна дошка. Перед тим як почати розглядати варіанти укладання і те, з якого дерева вибрати паркет, потрібно для себе усвідомити відмінності і переваги паркету і паркетної дошки

       Паркет як підлогове покриття став використовуватися дуже давно. За ним закріпилося таке поняття, як штучний. Планка паркету робиться з цілісного масиву дерева в залежності від заданого розміру. Монтаж окремих планок проводиться на підготовленій поверхні чорнової підлоги за допомогою мастик і спеціальних клеїв, крім того, кожна планка фіксується спеціальним паркетним цвяхом в паз.
       Паркетна дошка зявилася на ринку підлогових покриттів порівняно недавно. Її поява була обумовлена прагненням заощадити на цінних породах деревини, які використовуються при виготовленні штучного паркету. Адже в паркетної дошки використовується тільки шпон цінної породи, а два інших шарице деревяні бруски з недорогих порід і фанера як основа для складання виробу. Всі елементи зєднані між собою спеціальним клеєм.
       І паркет, і паркетна дошка є високоекологічними будівельними матеріалами. Естетичну складову можна і не обговорювати: якісно покладений паркет або паркетна дошка дозволяють реалізувати будьякий дизайнерський задум. Це завжди красиво, багато, грунтовно.

         На відміну від паркетної дошки, масивна дошка складається з суцільної монолітної деревини. У процесі виробництва, масивна дошка проходить ряд технологічних процесів, які роблять її дуже міцним і надійним покриттям підлоги.
Масивна паркетна дошка виготовляється з суцільної деревини і тому її вартість є досить високою. Масивна паркетна дошка приходиться старшим братом штучному паркету (так само має пази і гребені (шипи) для фіксації в ході укладання). По суті, відмінність між ними лише в розмірах: ширина від 8 см, довжина може досягати декількох метрів.

            Отже, яку підлогу з натуральної деревини вибрати залежить насамперед від Ваших вимог щодо її зовнішнього вигляду, довговічності і надійності та вартості підлогового покриття.