ПАРКЕТ Люкс

Як правильно вибрати покриття для підлоги.

Розпочинаючи ремонт у своїй квартирі, Ви можете стикнутися з багатьма питаннями, зважаючи на великий асортимент товарів по будівельній сфері і не завжди належну їхню якість. Перш за все, відмітьте для себе технічні плюси і мінуси товарів, які Ви вибрали. 

      

   Для прикладу, вибираючи покриття для підлоги, необхідно дізнатися всі наявні його різновиди, визначитися по ціні і виявити основних претендентів, які заслуговують Вашу увагу.

Є такі основні види покриття для підлоги: покриття з цілісного дерева (штучний паркет, паркетна дошка масив); покриття, зроблене з декількох шарів деревини: верхній шар – з цілісного дерева, а два нижніх – з фанери (тришарова паркетна дошка); підлога із клеєних деревних відходів (ламінат). Ось з них і доведеться вибирати. Існуючі технічні особливості зазначених покриттів для підлоги дадуть об’єктивну відповідь на питання: «Натуральна дошка або ламінат — що краще?»

    Основною відмінною характеристикою паркетної підлоги вважається її довговічність. Це покриття при правильному догляді буде Вам служити десятиліттями, так як цілісну деревину, яка використовується для виготовлення паркету, можна шліфувати багато разів, покривати лаком або маслом, оновлюючи поверхню підлоги. Планки паркету кріпляться на фанеру або чорнову підлогу і при ходьбі по ним не виникає специфічного для ламінату звуку.

    На відміну від паркетної дошки, ламінат складається з деревних відходів — кори, трісок, стружки, тирси, які подрібнені в пил і склеєні між собою. Головними недоліками ламінату є його екологічна небезпека, низька водостійкість і недовговічність. Ще ламінат має високу електростатичність, тобто на ньому буде осідати багато пилу. В його складі дуже мало справжньої деревини та багато синтетики і це головна відмінність ламінату від паркетної дошки. Але до ламінату точно такі ж вимоги, як і до самого паркету. Перед укладанням підлоги з ламінату потрібно провести дуже якісну і водночас витратну підготовчу роботу, яка дозволяє усунути існуючі перепади висот. Якщо цього не зробити заздалегідь, таке підлогове покриття дуже швидко потріскається, зламається і буде непридатним. Ламінат не підлягає ремонту в разі пошкодження, а дошка набагато витриваліша в цьому плані. Ламінат — дуже холодний матеріал, дошка під паркет — натуральний матеріал, здатний створювати особливий мікроклімат в будинку.Тому зробіть для себе висновки, віддаючи перевагу цьому виду.

     Той, хто жив в домі з паркетною підлогою, більше ніколи не захоче купити собі ламінат.