ПАРКЕТ Люкс

Вибір дерев’яної підлоги

   Ви робите ремонт у Вашій міській квартирі або Ви побудували заміський будинок. У будь-якому випадку настає час, коли Вам треба замінити старе покриття для підлоги або покласти його перший раз. Купити паркетну дошку або купити масивну дошку Ви можете в нашій фірмі. Для початку Ви повинні зрозуміти в яких умовах майбутня підлога буде експлуатуватися.

   Сучасні покриття для підлоги з натуральної деревини служать багато десятиліть, але і коштують не дешево. Укладання такої підлоги вимагає залучення до робіт кваліфікованих фахівців. Тому грамотна порада заощадить Вам не тільки гроші і час, але збереже Ваші нерви в майбутньому.

   Отже, Ви зробили свій вибір і вирішили купити паркетну дошку. Наступний крок — Ви вибираєте фактуру, колір, відтінок Вашої майбутньої підлоги. І ось тут Ви повинні покладатися на себе, на свій смак. Сьогодні масивна дошка, штучний паркет або паркетна дошка виробляється практично будь-якого кольору: від білого до чорного. А це дає в свою чергу Вам можливість створити інтер’єр в будь-якому стилі, індивідуальному і неповторному.

   Для початку Вам буде цікаво дізнатися про сорти деревини, використовуваних для виробництва масивної дошки і паркету. Вибір цих сортів зараз справді величезний, але найпоширенішим залишається дуб. Колір деревини дуба коливається від світло-коричневого (а часто використовується білений дуб) до жовтувато-коричневого і підходить практично до будь-якого інтер’єру. За що ж люблять дуб? Згодом він трохи темніє, що надає підлозі відтінок благородної старовини. Дубовий паркет міцний, довговічний і стійкий до зовнішніх впливів.  За дубом в рейтингу деревних порід йде ясен, який за твердістю перевершує навіть дуб, але при цьому дуже еластичний і часто використовується для обробки спортивних залів. Поруч з ясенем в рейтингу стоїть і клен, деревина якого має майже білий колір з жовтуватим відтінком. Обов’язково зверніть на нього увагу, особливо якщо у Вас темні меблі. Клен — це вишуканий матеріал. А ось бук, який різко реагує на навколишню вологість, стрімко здає свої позиції на ранці підлогових покриттів. Фахівці називають його «примхливою» і «нервовою» породою.

    Тут описані звичайно ж не всі породи деревини, які Ви можете купити в компанія «Паркет люкс», тому дивіться на сайті, приїжджайте до нас в офіс і ми проконсультуємо Вас по вибору породи і сорту деревини, надамо поради як доглядати за дерев’яною підлогою, щоб вона прослужила Вам якнайдовше.