ПАРКЕТ Люкс

Вибираємо матеріал для підлоги з паркетної дошки

Сучасна паркетна дошкаце економічний і екологічний оздоблювальний матеріал, який увібрав в себе всі передові розробки вчених і дизайнерів. Придбавши паркетну дошку, покупець дуже часто не може визначитися з вибором, настільки великий в даний час асортимент таких виробів. Спробуємо допомогти.

Паркет з «класичних» порід дерев.
З тим, з якої деревини буде ваш паркет, краще визначитися заздалегідь, тому що частина виробників спеціалізується на певних породах (дуб, ясен, горіх, екзотична деревина), а деякі компанії роблять ставку саме на широту асортименту. Тому, визначившись з тим, з якої деревини буде ваша підлога, ви звузите коло виробників і полегшите собі вибір.

Іноді покупець не знає, на яку породу дерева йому зупинитися. Це і зрозуміло, кожен варіант має певні плюси і посвоєму гарний. Розповімо про основні деревних породах:
Безумовний лідер за кількістю продукції, що випускається з його деревини паркетної продукціїце дуб. Це дерево приваблює покупців своєю «традиційністю» і відмінними споживчими властивостями. Дуб має дуже щільну і тверду деревину, що надає виробам з нього приголомшливу довговічність і стійкість до впливу вологи і сухості. Ще одна прекрасна властивість дубавін прекрасно піддається всім задумом дизайнерів і з нього можна виготовити паркет з самим незвичайним дизайном і забарвленням.


Буктеж дуже популярна порода. Паркет з букавідмінний вибір для дитячих кімнат і дошкільних установ через світлу деревину спокійних тонів. Однак, ця порода дерева досить «примхлива» і не терпить високої вологості і перепадів температури. Для того, щоб зробити такий паркет більш практичним, його піддають різним видам обробки і, за допомогою спеціальних технологій роблять більш стійким до вологості. Однак, не дивлячись на це, для укладання в ванну кімнату або кухню бук не підійде.

Ясеньтеж дуже гарний і, при цьому досить практичний. Деревина цього дерева, звичайно, поступається по міцності дубової, але все ж, теж відмінно служить. Паркетна дошка з ясенапрекрасний вибір для житлових приміщень.

Горіхще один поширений вид деревини для виробництва паркету. Його світла «промениста» деревина відмінно підійде для будьяких приміщень і буде чудово виглядати в будьякому інтер’єрі. Горіховий паркет досить невибагливий в догляді і має прекрасні експлуатаційні характеристики. Міцність деревини у горіха не набагато нижче, ніж у дуба.

Вишняпрекрасний варіант для дизайну будьяких приміщень. Паркетна дошка з вишні відрізняється милим рожевим відтінком. Єдиний її мінусрожевий колір не завжди підходить до загального тону оформлення приміщення.