ПАРКЕТ Люкс

Дерев’яний плінтус — приваблива частина інтер’єру

Не секрет, що для створення гарного інтер’єру необхідні спеціальні матеріали, серед яких особливе місце займає плінтус. Він не тільки є декоративною прикрасою в приміщенні, але і прекрасно захищає простір під підлогою від попадання сміття, бруду і вологи. Цей важливий елемент інтер’єру виготовляють з найрізноманітніших матеріалів, починаючи з пластика і закінчуючи деревом. Однак більшість людей віддають свою перевагу дерев’яним плінтусам. Їх популярність цілком виправдовує себе, адже дані вироби екологічні та естетично привабливі.

 

   У чому особливості дерев’яного плінтуса?

   Підлогове покриття грає найважливішу роль в інтер’єрі приміщення. Адже саме така деталь привертає увагу мешканців та гостей будинку. Сьогодні вибір підлогових покриттів досить величезний і різноманітний. Однак, будь-яка з них не обходиться без плінтуса. Що ж він собою являє?

   Плінтус є завершальним елементом підлогового покриття, який відрізняється функціональними можливостями. По-перше, він допомагає приховувати всі нерівності і дефекти на стику підлоги і стіни. А по-друге, за допомогою цього механізму можна без особливих проблем приховувати кабель і проводи.

   Сьогодні все частіше використовуються пластикові плінтуси, проте дерев’яні плінтуси не менш популярні. Їх часто виготовляють з таких порід дерева як дуб, ясен і вишня.

   Дерев’яні плінтуси відрізняються рядом істотних переваг, серед яких можна виділити наступні: екологічна безпека; довговічність; міцність; пружність.

   Однак, тут є і свої недоліки. На відміну від плінтусів з інших матеріалів дерев’яні плінтуса  стоять порядком дорожче. Крім того, такі пристосування встановлюються нелегко.

 

Кілька слів про установку

Дерев’яним плінтусом часто обрамляють дерев’яну підлогу. З таким елементом будь-яке приміщення виглядає оригінально. Однак, для того, щоб досягти такого ефекту необхідно особливу увагу приділити установці плінтуса. Цей процес досить клопіткий, вимагає певних знань і навичок. Крім того, робота з дерев’яним плінтусом неможлива без спеціальних інструментів, серед яких можна виділити наступні:

ножівка; рулетка; шуруповерт; саморізи; олівець; електродриль; дерев’яні плінтуси.

 

Монтаж підлогового плінтуса зазвичай відбувається в кілька етапів:

заміри стін;

очищення і підготовка всіх кутів приміщення;

свердління отворів під саморізи;

укручування саморізів;

обробка місць спеціальною шпаклівкою по дереву.

Придбати дерев’яний підлоговий плінтус із дуба, ясена, бука та інших порід деревини Ви можете у нас. Вся продукція високої якості, оскільки вона проводиться за допомогою інноваційного обладнання, європейських технологій і сучасних матеріалів.